Inzerce Ostatní elektroniky a fotopotřeb

V celé ČR a kategorii Elektronika a foto/Ostatní elektronika a foto je 202 inzerátů.

Sigma

Koupím požkozený objektiv SIGMA 70-300mm F4-5.6 na Canon, nabídněte.

Seidl | 8.10.2011 | 7916

Odpovědět  

1,-

Sigma

Sušička prádla MIELE - kondenzační

Sušička prádla MIELE - kondenzační VÍCE INFORMACÍ O VÝROBKU NAJDETE NA TÉTO ADRESE: http://www.datart.cz/katalog/Susicka-pradla-Miele-T-7744-C.html Plně elektronická kondenzační sušička prádla. Bílý přístroj s designem s lehce šikmým ovládacím panelem. Pohodlná obsluha díky velkému plnícímu otvoru, displej pro zobrazení různých funkcí, jednoknoflíková volba programu, časová volba, indikace průběhu programu na displeji, energeticky úsporný senzitivní systém sušení, možnost aktualizace programů pomocí funkce Update, možnost odložení startu sušení až na 24 hodin, indikace zbývajícího času do konce sušení, osvětlení bubnu, voštinový buben s jedinečnou povrchovou strukturou pro hmotnost náplně 1 - 6 kg. Sušička vybavena množstvím programů: automatický program, košile, jeans, vyhlazování, úprava vlny, provětrání, šetrný program s redukovaným topným výkonem, ochrana proti pomačkání prádla, zvuková signalizace. Kondenzát může být externě odčerpán integrovaným vývodem kondenzované vody. Plně funkční. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 22.9.2011 | 7772

Odpovědět  

11 990,-

Sušička prádla MIELE - kondenzační

Podlahový a ruční přenosný vysavač VP - 4190HI TORINO

Podlahový a ruční přenosný vysavač VP - 4190HI TORINO V ZÁRUCE - zakoupen 6.1.2010. Akumulátorový vysavač VP-4190HI TORINO je kombinace klasického a ručního vysavače 2 v 1 - vychází vstříc poptávce po ručním vysavači, který je použitelný pro kuchyňské povrchy a potahy sedacích souprav a zároveň na úklid podlahy. Vysokou účinnost vysavače VP-4190HI TORINO zajišťuje nástavec s rotačním kartáčem, který si snadno poradí s nečistotami z podlah i koberců. Do všech směrů výkyvný kloub nástavce Vám umožní snadný úklid okolo židlí a stolů. Cyklónová jednotka, kterou je vysavač VP-4190HI TORINO vybaven, se po naplnění jednoduše odejme od těla přístroje a vysype. Cyklón funguje tak, že odstředí nečistoty do sběrné komory a nedochází k poklesu výkonu. Cyklónová jednotka Vám zajistí jednoduchou údržbu a finančně nenáročný provoz. Pokud budete potřebovat vyčistit kuchyňské povrchy, pak jistě oceníte odnímatelnou jednotku pro ruční vysávání, kdy ruční vysavač jednoduše vyjmete z nástavce a používáte jej samostatně. Určitě Vás mile překvapí nízká hmotnost vysavače (2,7 kg), která je dána akumulátorovým provozem. Podstavec vysavače, který slouží k uskladnění vysavače je konstruován tak, že je možné podstavec zavěsit na stěnu nebo postavit kamkoliv na podlahu. V podstavci vysavače zároveň dochází k opětovnému dobíjení akumulátoru, takže je vysavač vždy připraven k použití. VP-4190HI TORINO je vybaven baterií, která Vám umožní nepřetržité vysávání až 18 minut. Díky tomuto se vysavač stává mobilním nezávisle na elektrickém přívodu a budete ho moci také využít v automobilech apod. Akumulátorový vysavač VP-4190HI TORINO je také velmi snadno rozebíratelný. Madlo je možné snadno sklopit a nástavec s elektrickým kartáčem se dá jednoduše odstranit a vyčistit. Technické parametry: Napětí: 12 V DC Provozní doba na jedno nabití: 18 min. Odnímatelná jednotka pro ruční vysávání Pro účinnější vysávání opatřen elektrickým rotujícím kartáčem Odnímatelný kartáč pro snadnější čištění Možnost použití na všechny typy podlah Kloub umožňující pohyb do všech stran Podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem Podstavec umožňuje okamžité nabíjení Kontrolka nabíjení Sklopné držadlo pro snadnější uskladnění Jednoduchá manipulace bez kabelu Nízká hmotnost díky akumulátorovému provozu: 2,7 kg Snadno lze rozložit Hlučnost: 85 dB (A) Sací výkon: 3,4 kPa Objem prachové nádoby: 350 ml Příkon: max. 70 W Barva: červená s ibiškovým potiskem. Plně funkční. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 15.9.2011 | 7710

Odpovědět  

1 590,-

Podlahový a ruční přenosný vysavač VP - 4190HI TORINO

Trouba nerezová vestavná horkovzdušná F.BAYER

Trouba nerezová vestavná horkovzdušná F.BAYER S OTOČNÝM ROŽNĚM. Nerezová multifunkční trouba k zabudování do linky. Horkovzdušné pečení + klasické pečení + gril. Minutovník. Připojení na 220 V nebo 380 V (230 V /400 V). Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 8.9.2011 | 7655

Odpovědět  

4 590,-

Trouba nerezová vestavná horkovzdušná F.BAYER

Sklokeramická varná deska BAUKNECHT s vlastním ovládáním

Sklokeramická varná deska BAUKNECHT s vlastním ovládáním Vnější šířka 58 cm. Vnější hloubka 51,3 cm. Vnitřní šířka 55,5 cm. Vnitřní hloubka 48,5 cm. Termostatické spínače ploten. Pravá dolní plotna je haloganová s okamžitým ohřevem během vteřiny. 4 červené kontrolky zbytkového tepla ploten. Nerezový rámeček. Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 7.9.2011 | 7643

Odpovědět  

3 790,-

Sklokeramická varná deska BAUKNECHT s vlastním ovládáním

Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba PRIVILEG

Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba PRIVILEG Vestavný hnědý set k zabudování do linky. DIGITÁLNÍ displej k programovaní pečení + hodiny + minutovník. Horkovzdušná trouba s kruhovou spirálou u ventilátoru + klasické pečení + gril (4-spirálová trouby). HI-LIGHT plotny s rychlým ohřevem. Termostatické spínače ploten. Ochlazovací ventilátor trouby. Plechy z trouby na vyjížděcím vozíčku. 2 zvětšovatelné plotny do tvaru kruhu a oválu podle velikosti hrnce. 4 kontrolky zbytkového tepla ploten. Připojení na 220 V nebo 380 V (230 V /400 V). Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

BAZARCENTRUM | 7.9.2011 | 7642

Odpovědět  

5 590,-

 Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba PRIVILEG

Sklokeramická varná deska NEFF bez vlastního ovládání

Sklokeramická varná deska NEFF bez vlastního ovládání Bez vlastního ovládání - deska je ovládána spínači z trouby. Vnější šířka 58 cm. Vnější hloubka 51 cm. Vnitřní šířka 55,7 cm. Vnitřní hloubka 48,7 cm. Včetně 4 ploten. 1 červená kontrolka zbytkového tepla ploten. Plně funkční. Možno dovézt nebo zaslat.

BAZARCENTRUM | 7.9.2011 | 7636

Odpovědět  

1 990,-

Sklokeramická varná deska NEFF bez vlastního ovládání

SENCOR SCR 338 POKLADNA S FISKÁLNÍ PAM

Prodám registrační pokladnu SENCOR SCR 338. Úplně nová. Dvoupásková elektronická registrační pokladna s thermo tiskárnou. Malá pokladna pro nenáročný provoz. • 4000 PLU • 12 skupin • 10 pokladních • logo 7 řádků • tiskárna: thermo 2x38mm, 12 znaků na řádek • rychlost tisku: 10 řádků/s

Olga Melnychuk | 24.8.2011 | 7536

Odpovědět  

1 800,-

SENCOR SCR 338 POKLADNA S FISKÁLNÍ PAM

Obchodní váha DIGI DS 700

Prodám digitální váhu Digi-DS700.Úplně nový.LCD displej pro obsluhu LCD displej pro zákazníka dvou rozsahové dělení 0-6kg/2g, 6-15kg/5g funkce TARA vhodná pro venkovní použití

Olga Melnychuk | 24.8.2011 | 7535

Odpovědět  

4 500,-

Obchodní váha DIGI DS 700

Eyelead SCK-1 - akce

Obáváte se poškození digitálního čipu při čištění metodou tažení vlhčené stěrky? Hledáte opravdu bezpečný systém čištění? Nechcete chodit se smítky na čipu do servisu? Eyelead SCK-1 je v redakci ČSF ověřené řešení se skvělou účinností a zcela bezpečné! Kdekoliv, kdykoliv, a zvládne to každý! Designováno v Německu! Speciální superadhezivní hmota upevněná na rukojeti je svou účinností naprosto unikátní. Stačí jemně přitisknout k čipu (hmota je měkká a nesmírně jemná) a veškeré nečistoty z čipu přilnou na adhezivní kostku, a to jak ty větší, tak i ty nejnepatrnější. Žádné rozmazávání měkkých nečistot, žádné poškrábání čipu nečistotami tvrdými, žádné shrnování prachu k okrajům čipu, odkud již nejdou odstranit! Polapené nečistoty pomocí viskozních papírků snadno odstraníte z adhezívní kostky, a ta je opět připravena k dalšímu použití - není to tedy jednorázová pomůcka, a při správném čištění vydrží desítky až stovky čistících zásahů na digitálním čipu. Viskozní čisticí papírky lze dokoupit náhradní! Nezanechává absolutně žádné stopy - adhezivní hmota vyráběná v USA je naprosto suchá, pouze svým speciálním složením dosahuje extrémně přilnavých vlastností. Testováno a používáno ve Foto Málek a redakci ČSF. Set Eyelead SCK-1 obsahuje: Cestovní kovové pouzdro pro bezpečné uložení setu, Rukojeť se superadhezivní kostkou, Pevný snímatelný kryt čistící kostky, 10 ks čistících viskozních papírků. Cena:902,- + doprava

Petr Málek | 16.8.2011 | 7479

Odpovědět  

902,-

Eyelead SCK-1 - akce